Amaen

Archetyp

Milenec

Transformačný pobyt pre mužov

23.5-26.5.2024

Švýcarna,

Adamov u Brna

Keby si sa nebál a zahryzol sa do toho, po čom tvoje srdce naozaj túži, čo by to bolo?

Pozývame ťa na mužský pobyt zameraný na archetyp Milenca, kde ti pod vedením skúsených lídrov a kolektívu podporujúcich chlapov dáme príležitosť lepšie spoznať samého seba.

444€

Prečo by si mal prísť?

Pozri si, čo o našich retreatoch a špecificky o „Milencovi“ hovorí Viliam Zmeták, spoluzakladateľ Amaenu. 

Daj všetko čo máš, práve tu a práve teraz!

Máš pocit, že stále na niečo čakáš? Na viac peňazí, tú pravú lásku, dieťa, novú prácu, ocenenie, svoju ďalšiu sexuálnu bohyňu? Dúfaš, že konečne vyhráš v lotérii života? Ale stále to nejako necítitš?

Ak na čokoľvek čakáš a nedokážeš milovať každý okamih svojho života, potom trpíš.

Veľa chlapov žije v apatii a mimo svojho srdca. Je to pre nás pohodlné. Ale cítime, že niečo v nás umiera. Rovnako niektorí z nás naháňajú jeden zážitok za druhým, jednu ženu za druhou, ale stále nás to neuspokojuje. Chýba nám hĺbka. 

Pozývame ťa na mužský pobyt zameraný na archetyp Milenca, kde ti pod vedením skúsených lídrov a kolektívu podporujúcich chlapov dáme príležitosť lepšie spoznať samého seba a…

Na pobyte môžeš

Kdy

Datum: 23.5 – 26.5.2024. Začíname štvrtok večer a končíme nedeľným obedom.

kde

EVC Švýcarna, Adamov, ČR
https://svycarna.eu/

Cena

€444,-
V cene je zahrnuté:

  • Kompletný program na štyri dni
  • Ubytovanie na tri noci
  • Vegetariánske jedlá (počnúc večerou vo štvrtok a končiac obedom v nedeľu)

Otázky a odpovede

Zvažuješ, že by si prišiel na niektorý z retreatov Zlatej cesty Muža, ale nejsi si ještě jistý, že Milenec je zo všetkých štyroch archetypov pre Teba zaujímavý?

Alebo ťa zaujal, ale cítiš trochu nervozitu? Nevieš si predstaviť, čo sa na takomto retreate bude robiť? Bez žien? Aj keď, ženy tam možno budú tiež. Ak chceš vedieť viac, čítaj ďalej.

 Pre všetkých chlapov, ktorí sa cítia, že sú ľahko v apatiu alebo naopak naháňajú jeden zážitok za druhým, ale stále nič necítia. Ak máš dosť života v šedi, bez šťavy, ak chceš znovuobjaviť radosť zo života, ak chceš začať žiť naplno, tak príď na retreat. Archetyp Milenca je aj o bohémstve, užívaní si života. Vieš si vychutnať jedlo naplno? Dokážeš oceniť umenie? Dokážeš bez hanby spievať a tancovať? Vieš byť vášnivý a živočíšny? Ak nie, toto môžeš v sebe objaviť, odomknúť na retreate Milenec. Príď a zahryzni sa do života.

Ako muži sme od útleho detstva boli vedení k tomu, aby sme neprejavovali emócie. V detstve nás učili, že chlapi neplačú. A za prejav hnevu, či už proti rodičom alebo učiteľom, boli mnohí z nás trestaní. Ak na jednej strane potlačíš “negatívne” emócie, potlačíš automaticky aj tie pozitívne. Ak potlačíš smútok, nebudeš cítiť poriadne ani radosť zo života. To je stav, v ktorom hovoríš, že sa máš fajn. Dobre. To ale nie je emócia. Ako sa naozaj cítiš? Príď na retreat a nauč sa prežívať a vyjadrovať svoje emócie.

Darí sa ti nadväzovať hlboké vzťahy so ženami? Buď k sebe úprimný. Ak v tejto oblasti nie si spokojný, je pravdepodobné, že svoje emócie nedávaš veľmi najavo. Možno si ich ani veľmi neuvedomuješ. Ale vedieť prejaviť emócie je to, čo ženy potrebujú od chlapa, aby mu mohli dôverovať. Ženy chcú muža, ktorý vie byť zraniteľný, má otvorené srdce. Veľa z nás si okolo seba vytvorilo brnenie, lebo sme boli v minulosti zranení. Ale jediná cesta ako spoznať skutočnú lásku je riskovať veľkú bolesť. A to vyžaduje odvahu. Na retreate budeš mať našu podporu. Príď a získaj odvahu otvoriť svoje srdce pre lásku.

Milenec je archetyp, ktorého sa v skutočnosti veľa chlapov bojí. Ale radšej si povedia, že pre nich nie je zaujímavý. Preto ak patríš k tým, ktorí cítia trochu nervozitu, vedz, že nie si sám. Sexualita je v našej spoločnosti stále do veľkej miery tabu. Nerozprávame sa o tom ani s kamarátmi. A pri tom, mnohí z nás by chceli byť lepšími milencami. Len sa nemáme o tom s kým poradiť, porozprávať, pozdieľať. A presne na to je priestor na retreate Milenec. Tu sa nemusíš obávať. Je tu priestor zdieľať bez výsmechu alebo odsúdenia. Príď a staň sa lepším milencom.

Archetyp Milenca je aj o prepojení so svetom, s prírodou, so všetkým živým. Aj s inými chlapmi. Je to priestor, kde pocítiš, čo je to sila bratstva. Ak si nemal to šťastie v detstve alebo škole, tak máš šancu teraz zapadnúť medzi skvelých chlapov. Príď a zaži ten pocit, keď skutočne niekam patríš.

Pozri sa do seba, Cítiš to?

Dovoľ si opäť žiť svoj život naplno.

Aby si sa naladil, vyskúšaj medzitým túto meditáciu.

Archetyp

Bojovník

Prihláška na pobyt