Amaen

Setkání
100 mužov

2024

& Ženy

August 6.-9.8.2024
EKO REZORT Vendelín

Prihlás sa na odber noviniek

Muži

Ženy

Oslava mužskej jednoty

Stretnutie 100 mužov je oslavou bratstva všetkých mužov. Stretávajú sa tu chlapi mladí aj starí, štastní aj opustení, bohatí aj chudobní, úspešní a silní aj hľadajúci a slabí. Sme v tom všetci spolu. Raz si hore, raz si dole. Počas štyroch dní vytvoríme prostredie a atmosféru, kde sa všetci budeme cítiť prepojení, kde vládne rešpekt a úcta, kde je priestor pre hĺbku našich duší, ale aj pre zábavu, ľahkosť a divokosť.

tento krát so ženami

Je čas. Muži bez žien by neboli mužmi. Naša akcia bude stále o mužoch a pre mužov. Ženy budú mať špeciálny prípravný program, aby mohli jeden deň prísť za nami, mužmi a aby sme spolu mohli zažiť silný zážitok

Čo je stretnutie 100 mužov

Pozri si video a nasaj atmosféru akcie 100 mužov. Viliam a Miloš ťa prevedú konceptom a zážitkami z predošlých stretnutí a uvidíš tiež aj reálne zábery, aby si mal predstavu, aké to tam asi bude…

Prehrať video

O čom to je?

4 dni budeš tu a teraz. Žiadne vonkajšie vplyvy, žiadne mobily a rozptýlenia. Len ty. Tvoje myšlienky a pocity. Príroda. Chlapi. Už len to, že na chvíľu vypadneš zo svojej rutiny a pritom sa ale nebudeš rozptyľovať niečim iným, ti veľa ukáže o tebe a tvojom živote. A okrem toho je to veľmi príjemné a relaxačné.

Možno ho máš, možno nie. Tak či tak, každý muž potrebuje byť s inými mužmi, aby v sebe podporil svoju mužnosť, aby videl ako na tom je, a aby pocítil silu mužstva. Aby mohol pocítiť silu a podporu bratskej lásky. Kolektív mužov, ktorí sú silní ale zároveň aj citliví a vedia ťa podržať, podporiť, znesú tvoje slzy a smútok a podržia ťa, keď ťa premôže strach, je v živote muža veľmi silná vec. Poď si to zažiť s nami.

Neustály tlak, ktorý veľa mužov cíti, zodpovednosť, povinnosti, úlohy… alebo prázdnota, chýbajúci zmysel v živote, šeď… To všetko pochádza z hlavy – z myšlienok. Na tejto akcii sa budeme hýbať, budeme konať, budeme spojení s telom. Hlava sa bude relaxovať, myšlienky zjemňovať. Po akcii budeš mať čistú a jasnú myseľ, aby si mohol priamo vidieť to, čo potrebuješ.

Stretnutie 100 mužov ti ponúka možnosť získať perspektívu sám na seba a na svoj život. Kolektív mužov, ktorí na sebe pracujú, otvárajú sa do totálnej úprimnosti a zraniteľnosti ti poskytne priestor, kde si budeš chceš, či nechceš, uvedomovať, ako si na tom ty sám. Ako je na tom tvoj život. Ak cítiš, že je čas pozrieť sa, vítame ťa.

Akcia má svoj program a cieľ, avšak tak či tak, popri tom všetkom sa ti budú diať veci, ktorú sú len tvoje a pre teba. Často počas oddychu, sprchy alebo pobytu v lese osamote ti môžu na um prísť uvedomenia alebo zmeny, ktoré si nečakal. Len tvoja vlastná otvorenosť a pripravenosť na ne je pozvánkou toho, čo má k tebe prísť.

Pre koho to je?

Jednoducho sa ti to nejako páči, alebo niečo ťa volá na túto akciu. Možno cítiš strach alebo rešpekt alebo prichádzajú aj pochybnosti. Je to bežná reakcia mysle na neznáme. Nenechaj sa tým odradiť – väčšina mužov musela prejsť týmto prvým testom odhodlania. Vítame ťa, čakáme ťa.

Chceš svoj život obohatiť o nové zážitky, ktoré ani nevieš, že si potreboval. Chceš spoznať nových fajn chlapov, naučiť sa niečo nové o sebe, inšpirovať sa príbehmi iných a stráviť príjemný oddychový čas v prírode. Chceš zažiť aj nejakú výzvu a okúsiť svoju vlastntú divokosť. Tak si tu dobre. Poď.

Dobrý kolektív chlapov, ktorí ťa berú, rešpektujú, podporia a inšpirujú je na nezaplatenie. Zvlášť dnes, keď veľa z nás žije príliš individualizovaný život alebo sú naše partie síce fajn, ale povrchné. Poď to zažiť s nami. Skús niečo iné. Skús ísť pod povrch a pocítiť čaro bratskej lásky a podpory.

Táto akcia ti na to dá priestor. Nejde tu len o povrchný relax a zábavu, ale odkrytie masiek a nahliadnutie pod koberec. Možno si doteraz nemal silu, čas alebo odvahu priznať si niektoré veci. V kolektíve chlapov, ktorí ťa podporia a sami ti ukážu svoju bolesť, hanbu ale aj hrdosť a silu, ti to pôjde samo.

Kedy

Dátum: 6. až 9. 8. 2024. Začíname utorok poobede, končíme v piatok slávnostným obedom.

KDE

Ekorezort Vendelín, Podskalie, Slovensko (https://ekorezort.sk/)

Ubytovanie

Veľkokapacitné chaty, asi 5 lôžok na izbe, spoločné sprchy a WC, terasa, spoločenská miestnosť
(viac info na https://ekorezort.sk/ubytovanie)

Program

Stretnutie 100 mužov je príbeh. Má svoj začiatok, gradáciu, vrchol a postupné rozuzlenie do ľahkosti. Program a jednotlivé aktivity sú zostavené tak, aby si sa postupne uvolnil, spojil sám so sebou a s ostatnými mužmi a následne mohol uvidieť seba ako nikdy pred tým, aby si čelil svojmu strachu a výzvam, aby si si odpočinul a pocítil hlboko relaxačný účinok prítomného okamžiku.

Pilerom akcie sú malé skupiny zvané „mužské kruhy“, kde dochádza v bezpečnom priestore k otváraniu sa, zdieľaniu, uvedomovaniu si. Ostatok programu je vypúlnený predoveškým fyzickými aktivitami vedenými priamo organizátormi alebo prizvanými hosťami, ktorí sú špecialisti na svoju oblasť.

Organizátori

Viliam Zmeták

Sprievodca mužov a párov

Spoluzakladatel Amaen, Zlatej cesty muža a akcie 100 mužov. Prinášam nové vízie pre integrálnu úroveň vedomia, kde je možné vidieť súlad v situáciách,
ktoré sú v nižších úrovniach označované ako konfliktné resp. nezlúčiteľné. Sprevádzam mužov a so svojou ženou aj páry v organizácií WillKa core. Využívam Holistický counseling a mentoring, poradné kruhy, de-armoring, meditácie, cez spev, bubon a didgeridoo otváram rozšírené stavy vedomia.

Miloš Solius

Životný kouč, sprievodca mužov

Miloš roky pôsobil v technologickom odvetví ako majiteľ IT firmy, kde sa venoval zvyšovaniu pracovnej efektivity jednotlivca. Neskôr ho pritiahla cesta sebarozvoja a objavovanie skrytého ľudského potenciálu. Má za sebou školu životného koučingu, vedie mužské kruhy, je spoluzakladateľom organizácie Amaen, ktorá sa venuje podpore mužov v rôznych životných situáciách a plnému využitiu mužského potenciálu. Absolvoval mnohé sebarozvojové akcie, kurzy a školenia doma i v zahraničí zamerané hlavne na techniky práce s myšlienkami, presvedčeniami, emóciami prostredníctvom tela a pohybu (embodiment, somatic experiencing, …).

Hostia

Igor Miháľ

Tréner a sprievodca sebazlepšovaním

Hry – pohybové, iniciačné, konštalačné, intu-hry ..keď to máš tak už máš všetko. 

Hra – verím že v hre je všetko, hra je možnost vyskúšať si život bez rizika bez dôsledkov, ktoré nám živoť prináša, v hre zažívame, že robiť chyby nieje zlé ale veľmi užitočný proces sebapoznávania a rozvoja. Hra je najlepší spôsob ako sa naučiť vyhravat i prijimat prehru, užívať si proces, byť TU a TERAZ. Naučíme sa spolu hry využiť ako najrýchlejšiu terapiu a odhalenie programov ktore nam brania náplňáť náš indivisuálny potencia k spokojnému a vyrovnanému životu.

Viac

Ivo Janeček

osobní a týmový kouč

Firedancing (Skupinový prožitkový rituál s ohněm, při kterém se prostřednictvím tranzovní hudbu a ohně můžeš propojit se svou silou, vášní a odvahou. Můžeš se protancovat k sobě a setkat se svými strachy i vším, co je v tobě živé. Prožít spojení se skupinou i blízké setkání s ohněm.)

Jsem osobní a týmový kouč, od roku 1999 vedu kurzy osobního rozvoje pro veřejnost a motivační týmové semináře pro pracovní týmy. Mezi mou specializaci patří přechod po žhavých uhlících, přes které za 25 let praxe převedl tisíce lidí a desítky pracovních týmů.

Nejsem žádný guru. Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Univerzální návod k životu stejně neexistuje. Na kurzech využívám jen takové techniky, které umožňují prožít vlastní jedinečnou zkušenost.

www.firewalking.cz

Viac

Yehuda Tagar

psychoterapeut, konzultant, školiteľ a lektor

Yehuda Tagar je medzinárodne uznávaný kouč, poradca, psychoterapeut, konzultant, školiteľ a lektor.

Je zakladateľom psychofonetiky, metodiky empatie a tiež poradenského programu „7CC Consultancy – Humanising the Workplace – for ‚People Development‘ in organizations (Poradenstvo 7CC – humanizácia pracoviska – pre „rozvoj ľudí“ v organizáciách).

Psychofonetika je prvou praktickou aplikáciou Psychozofie (základ antropozofickej psychológie a psychoterapie Rudolfa Steinera, 1910). Ide o kombináciu metodického rozhovoru s empatiou a „dramatoterapie“ založenej na Tagárovom rozvíjaní futuristickej metódy divadla Rudolfa Steinera.

Viac

Jakub Cerulík

Somatic Coach, Facilitator, Ecstatic DJ

Slovenský DJ, choreograf, ICF akreditovaný somatický kouč a facilitátor somatiky, embodimentu a intuitívneho tanca. Ako DJ je priekopníkom v oblasti profesionálneho Ecstatic Dance DJ-ingu na Slovensku a v Čechách a v súčasnosti hráva na rôznych akciach a festivaloch po celej Európe (Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Česká republika…). Ovplyvnený svojou umeleckou a osobnostne rozvojovou praxou vytvára sugestívne DJ Sety, ktoré sledujú štruktúrovanú emocionálnu cestu založenú na chronológii emocionálnej práce v psychoterapeutickom rámci a ktoré vytvárajú príležitosť pre integratívny zážitok prostredníctvom aktivácie fyzických, emočných a imaginatívnych funkcií osobnosti. Počas jeho Ecstatic Dance DJ Setu budete mať možnosť tancovať na hlbokú vlnu kontrastných emócií zakomponovaných do komplexného príbehu, ktorý vás prevedie magickou cestou vnútorných svetov a prenesie od hlbokej katarzie ku žiarivej extáze.

Viac

Vojta Franče

konstelář a terapeut

Lektor, terapeut a průvodce vaším příběhem: grafolog, astrolog a facilitátor konstelací. V oblasti psychologie jsem ve svém přístupu nejvíce inspirován C.G.Jungem a A.Mindellem. Na FFUK v Praze studoval filozofii-estetiku a psychologii.

Viac

Registrácia a vstupenky

Zaregistruj sa a kúp si vstupenku. Plať mobilom alebo kartou.

Akciové ceny platia do 31.5.2024

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Muž

Cena pre mužov

 • ubytovanie 3 noci v Eko-Rezorte Vendelín v panenskej prírode na Slovensku
 • špičková gastronómia z domácej farmy Ekoraj
 • zážitkový program sebapoznania
 • kvalitní hostia

444€

444€

ŽenA

Cena pre ženy

 • ubytovanie 2 noci v Eko-Rezorte Vendelín v panenskej prírode na Slovensku
 • špičková gastronómia z domácej farmy Ekoraj
 • možnosť zažiť jedinečný zážitok stretnutia s mužmi 


222€

pár

Cena za pár

 • muž a žena, ktorí idú na akciu spolu (kamaráti, manželia, partneri…)

660€

660€

Ešte neviem

Nie si si istý?

 • Nemôžem si to dovoliť
 • Nie som si úplne istý
 • Nevyhovuje mi tento termín
 • Čokolvek iné

 • Sympatizujem s vami!
 • Páči sa mi to.

Viac informácií a otázky

Potrebuješ ešte nejaké informácie alebo sa chceš niečo opýtať? Spoj sa s nami ako ti to vyhovuje.

Ohlasy na akciu

Ďakujem, že som v sebe našiel silu , odvahu, radosť a išiel na toto stretnutie A·MÆN - Amaen 100 mužov - A·MÆN aj s vyvrtnutým členkom. Ďakujem, chlapi aj ženy, za vytvorenie priestoru, prijatie, slobodu, energiu, lásku. Keď u mňa dosadnú ešte niektoré emócie a zážitky, napíšem k tomu viac a aj článok bude potom na Lifebalance 🙂 . Zatiaľ budem citovať niektoré slová od Miloša, jedného z organizátorov, ktorý to nádherne nacítil... "Milujem, keď sa dokážu stretnúť diametrálne odlišní ľudia a dokážu sa po 4 dňoch zladiť. Keď sa prvotné iritácie zmenia na súcit a vzájomné pochopenie. Keď mladí nájdu reč so starými, keď fyzicky nabúchaní si nájdu cestu k chudučkým, bohatí s chudobnými, silní so slabými. Toto sa nám podarilo zažiť, toto sa udialo a bolo to krásne."
John Doe
Ďakujem, že som v sebe našiel silu , odvahu, radosť a išiel na toto stretnutie A·MÆN - Amaen 100 mužov - A·MÆN aj s vyvrtnutým členkom. Ďakujem, chlapi aj ženy, za vytvorenie priestoru, prijatie, slobodu, energiu, lásku. Keď u mňa dosadnú ešte niektoré emócie a zážitky, napíšem k tomu viac a aj článok bude potom na Lifebalance 🙂 . Zatiaľ budem citovať niektoré slová od Miloša, jedného z organizátorov, ktorý to nádherne nacítil... "Milujem, keď sa dokážu stretnúť diametrálne odlišní ľudia a dokážu sa po 4 dňoch zladiť. Keď sa prvotné iritácie zmenia na súcit a vzájomné pochopenie. Keď mladí nájdu reč so starými, keď fyzicky nabúchaní si nájdu cestu k chudučkým, bohatí s chudobnými, silní so slabými. Toto sa nám podarilo zažiť, toto sa udialo a bolo to krásne."
John Doe

Setkání 100 mužov

Muž

Prihláška na akciu

Po odoslaní formulára budeš presmerovaný na online platbu STRIPE. Ak nechceš platiť online, môžeš stránku zavrieť a poslať peniaze podľa inštrukcií v emaily.

Setkání 100 mužov

Žena

Prihláška na akciu

Po odoslaní formulára budeš presmerovaná na online platbu STRIPE. Ak nechceš platiť online, môžeš stránku zavrieť a poslať peniaze podľa inštrukcií v emaily.

Setkání 100 mužov

Muž a Žena

Prihláška na akciu

Po odoslaní formulára budeš presmerovaný na online platbu STRIPE. Ak nechceš platiť online, môžeš stránku zavrieť a poslať peniaze podľa inštrukcií v emaily.

Setkání 100 mužov

Nezáväzná prihláška

Vyplň údaje a napíš nám o svojej situácii. Budeme ťa kontaktovať.