Amaen

Střetnití

100

Mužů

25.-28. červenec 2022
PLANINKA

Víme, co doopravdy chceme, a jak toho dosáhnout? Dokážeme tu býtnplně sami za sebe a zároveň konat v souladu s větším celkem? Kdo je autorita a na co vlastně čekáme?

Děkujeme za účast
Uvidíme se na dalším setkání

4 dny

Strávime spolu 4 intenzívní dny - pondělí až pátek, během kterých se bude postupně budovat atmosféra a ponoření do příběhu.

100 mužů

Zažijeme sílu toho, když se 100 mužů, kteří jsou si vědomi svojí síly, jedinečnosti ale současně vlastní sounáležitosti, soustředí na společný záměr.

1 PŘÍBĚH

Celým setkáním nás provede poutavý příběh, který bude tvořit obrysy bohatého obsahu této akce.

Záměr

Setkání 100 mužů je navržené jako sonda do reality, kterou žijeme. Má za cíl nás nekompromisně, ale laskavě s touto realitou konfrontovat. Setkání tvoříme se záměrem, aby se každý z nás uviděl, kdo je, jaká je jeho esence a jakou roli má v MY.

“Postavit se plně sám za sebe a současně jednat ve prospěch celku.”

Toto je náš způsob, jak udělat další krok k aktivaci a kultivaci schopnosti spolutvořit Nový Příběh. Vystoupíme ze zóny komfortu a posbíráme v tomto prostoru perly.

Současně budeme mít možnost zažít mužskou sílu a synergii, napít se této esence v celém jejím spektru a odnést si inspiraci do „běžného života“, který už ale běžný být nemusí… může být živý, pulzující, divoký a zároveň laskavý a extatický.

Je to pro mě?

Viliam Zmeták - Iniciátor

Viliam je ten muž, ktorý priniesol myšlienku stretnutia 100 mužov na Slovensku medzi svojich parťákov. V minulosti sa zúčastnil na podobnom stretnutí v zahraničí a veľmi túžil zorganizovať svoju vlastnú akciu tohto formátu. Pozri si krátky rozhovor, ako to vidí on.

Obsah akce

Začínáme pondělí 25.7. společným obědem a končíme čtvrtek 28.7. po obědě.

V ceně je zahrnuto ubytování a strava. Při registraci je možno objednat vegetariánskou nebo masitou stravu.

Větší část setkání se bude konat ven v přírodě a v rámci areálu Planinky. Některé aktivity budou také v interiéru.

Hlavný obsah akcie bude fyzická aktivita. Trochu sa zapotíme a budeme zažívať rôzne výzvy, ktoré otestujú čo v nás je. Dôležitou súčasťou celého pobytu budú aj pravidelné kruhy zdieľania. Ďalej nás čaká nejaká kombinácia tanca, hudby, posedenia pri ohni… viac už prezradiť nemôžeme 😉

Hosté

Na stretnutí nás svojou prítomnosťou poctia aj muži, ktorí už majú toho v práci s mužmi aj v iných oblastiach sebarozvoja hodne za sebou.

Jozef Mihališin

Jozef Mihališin

Som muž, partner a otec a všetky roly si náramne užívam a nachádzam v nich potešenie. Po ôsmych rokoch ciest po svete, hľadania a hlavne nachádzania odpovedí som sa pred pár rokmi rozhodol prevziať zodpovednosť za svoj život a stať sa kráľom svojho života a tvoriť pre dobro nielen moje, ale aj mojej rodiny a okolitého sveta. Môj život je dnes naplnený radosťou z toho, čo tvorím a robím.

Niekoľko rokov podporujem a inšpirujem mužov, otcov, chlapcov na ich ceste k zdravej mužskosti, aby sa ženyv dôvere a úctemohli oprieť o MUŽA a matky uvideli vo svojich synoch MUŽA. Podporujem rodiny na ich ceste k sebapoznávaniu a rastu v radosti na základe hier zozbieraných z celého sveta.

Yehuda Tagar

Yehuda Tagar

„Úlohou psychológie 21. storočia nieje oprava psycho-patológie späť k normálnosti, ale transformácia všetkých životných výziev na príležitosti k duchovnému rozvoju“ Y.T.

Narodil sa v Izraeli, no profesný život prežil v Austrálii, Južnej Afrike, Veľkej Británii a teraz v Európe. Je kouč a counselor, psychoterapeut, medzinárodný konzultant, tréner a prednášajúci. Založil Psychofonetiku, Metodickú Empatiu a konzultačný program 7 podmienok pre trvalo udržateľný rozvoj organizácií. Na Slovensku vedie 8 rokov Školu empatie (skolaempatie.sk), kde učí budúcich praktikantov psychofonetiky – metodického prístupu k osobnému rozvoju.

Igor Miháľ

Igor Miháľ

Igor Miháľ – sprievodca HROU, BOJOM k SEBE – od seba k TEBE, terapeut, vzťahový kouč. Každý môžeme byť štastný spokojný a žiť krásny živý život – je to na nás.

Vladimír Červenák

Vladimír Červenák

Pôsobím ako etikoterapeut. kouč, konzultant v oblasti osobnostného rozvoja a celoživotného vzdelávania. Špecializujem sa na celostný životný koučing alebo Life Coaching, ktorý vychádza z pozitivistickej psychológie, gestalt psychológie, z poznatkov neurolingvistiky, z poznatkov jogy, z Havajskej šamanskej tradície uzdravovania a spirituality Teawaitu, či učenia toltétskych šamanov, či Tibetskeho buddhizmu.

Od roku 2006 sa profesionálne venujem etikoterapii, komplexnej autognostickej, sebakoučovacej metóde, ktorú v našich podmienkach zaviedol do praxe MUDr. Ctibor Bezděk. Etikoterapia je jednou z najúčinnejších metód na hľadanie hlbokých príčin ochorení a na rozpoznávanie emócií, stratégií a vzorcov správania, ktoré poškodzujú zdravie. Príčinu chorôb, nehôd a úrazov nachádza v narušených vzťahoch k sebe samému, k iným ľuďom alebo k životu ako takému. Etikoterapia je hlbinnou autoterapiou človeka smerujúceho k celistvosti.

Praktické info - fAQ

Spí sa v izbách, po 3 postele na izbe, priamo na mieste. Stan nie je potrebný. Iba ak by si chcel mať viac súkromia… Cena sa nemení nakoľko sa prenajíma celý priestor.

Strava je zabezpečená správcom kaštieľa, má kompletné vybavenie, netreba si nosiť nič. Iba ak chceš mať extra svoje pochutiny.

Bezlaktózovo nevieme momentálne zabezpečiť, viď odpoveď vyššie. Vegetariánska strava bude zabezpečená ak si ju vyberieš pri registrácii.

Zo zálohy sa platí záloha za ubytovanie, stravu a zopár ďalších nákladov, čo platíme tretím stranám. V prípade prírodnej katastrofy, divokých covid opatrení a pod., kedy by nejak tieto platby tretím stranám prepadli, by sme ich pokryli zo zálohy a zbytok ti vrátime. Zálohu je však možné posunúť inému záujemcovi, ktorého nájdeš.

Ak máš svoj bubon alebo hudobný nástroj – je vítaný. Oblečenie vhodné do lesného prostredia, nebudeme sa vyhýbať ani prípadnému dažďu. Rekvizity nechám na teba, je možné, že vznikne niečo spontánne, sme otvorení.

100 mužov vnímame ako symbol, že je nás veľké množstvo. Nie sme fixovaní na presné číslo. Kľudne môže byť viac aj menej… ale asi by to bolo magické ak by nás bolo presne 100.

Chceš vědět ještě víc?

Řekni o nás kámošem

Je někdo, kdo prostě musí o této akci vědět? Neváhej a sdílej tuto stránku!

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Místo a čas

Planinka

25.-28. Červenec 2022

Planinka je rekreační zařízení sídlící v bývalém mysliveckém zámečku z 18. století
nacházející se na samotě v lesním prostředí Malých Karpat nedaleko Trnavy.

Kto je za tím

Viliam Zmeták

Viliam Zmeták

Organizuji mužské transformační semináře, vedu mužské kruhy. Pomocí Holistického counselingu provázím jednotlivce a páry v práci s vnitřním světem a uvolňuji energetické a emoční bloky v těle pomocí Bodyworku. Touto prací člověk vstupuje do integrální úrovně vědomí, kde je možné vidět soulad v situacích, které jsou v nižších úrovních označované jako konfliktní nebo-li neslučitelné. V každodenním životě praktikuji integrální filozofii a současně se věnuji tématům sexuality, smrti a celistvosti.

Miloš Solius

Miloš Solius

Vždy mě zajímala duše člověka a mám v sobě ohromnou touhu pochopit lidi. Mnoho let jsem se věnoval IT a podnikání na vedoucích pozicích. Mám za sebou mnoho úspěšných projektů i tvorbu počítačových her. V rámci zaměstnání jsem se věnoval psychologii, práci s emocemi, tvorbě zážitků. Byl jsem posedlý efektivitou a maximalizací lidského potenciálu. V tom všem byla nakonec jen touha poznat a ovládnout sám sebe. 

Roky som sa venoval spontánnemu tancu, pohybu, parkouru ako účastník aj tvorca workshopov, pôsobil som v parkour akadémii. Mám za sebou výcvik životného koučingu a prax s klientmi aj v bežnom živote. Baví ma žiť naplno, tešiť sa z jednoduchých vecí, snívať vysoko a dosahovať nemožné. Na akcii budem “režisérom”, ktorý bude dohliadať na celkový chod, organizáciu a súhru všetkých súčastí. Milujem ľudí, milujem samotu. Teším sa na vás.

Roman Kovačovič

Roman Kovačovič

Môj život vystihujú slová z každého rožku trošku, čiže som skôr generalista ako špecialista. Osobnému rozvoju sa venujem niekoľko rokov cez rôzne prístupy zamerané na telo, myseľ a ducha. Teším sa na to čo spolu vytvoríme.

Libor Bija

Libor Bija

Po 20 letech v instruktorských funkcí v armádě (instruktor roty, parainstruktor, SERE) mimo koučinku a Access bars, vedu kurzy přežití, výpravy do přírody a projekt na podporu mužského sebevědomí a sebejistoty – Návod na použití zeměkoule.

Vašej Mesaroš

Vašek Mesaroš

Na cestě a vděčný za sílu ale i za uzavřenost kruhu, ve kterém se díky tomu cítím tak bezpečně, že si dovoluju v takovém prostoru upřímnost a otevřenost, která mě samotného ve své nahé pravdě překvapuje. Nahlas a jasně vyslovit to, nad čím často jen zmateně přemýšlím mě posouvá ohromnou silou dál. Děkuju vám všem za to, že jsem vyslyšen, viděný a víc sám sebou.

Ján Bača

Jano Bača

“Určite je v tom našom ľudskom živote viac, ako sa mi javí” by bola parafráza na to, čo ma pred rokmi vytiahlo na cestu. Moja cesta viedla krajnými polohami (mužského i ženského princípu, hojnosti i asketizmu, materializmu i duchovna, cieľov i plynutia) až sa hľadanie premenilo na nachádzanie – stredná cesta (medzi pólmi) dovtedy len tušená sa konečne začala vynárať. A nachádzanie sa premieňa na tvorenie… stále kráčam, niesom zďaleka na konci, no ako dostávam, tak po ceste aj dávam.

Facilitujem už pár rokov pravidelné Mužské kruhy, vision-quest, asistujem pri zmysluplných aktivitách, študujem a praxujem ako counselor osobného rozvoja, rozvíjam empatiu k druhým i k sebe. Učím sa, chybujem, padám, vstávam a po ceste sa teším zo života.

Dušan Jirásek

Dušan Jirásek

„Jsem v období svého života, kde přepisuji hluboce zažrané vzorce, kterými jsem se nevědomě roky řídil. Otevírám se své hluboké zranitelnosti i skutečné síle. Uvolňuji se do čisté nevinnosti bytí. Jsem vděčný za možnost se vzájemně podpořit a posílit na této cestě k vlastní jedinečnosti každého z nás.“ Pořádám mužské kruhy, převážně prožitkovou formou, kde rozvíjíme svou mužskou i ženskou část. Vedu workshopy svobodného tance a Tandavy – tance celistvosti. Přes 20 let praktikuji a učím masáže. Včetně masáže, kterou jsem stvořil – Rituál pěti elementů. Napravuji pohybový aparát, a to převážně tam, kde klasické medicinské a rehabilitační postupy selhávají. Vedu se svou partnerkou centrum osobního rozvoje Život Naživo, kde pořádáme i naše společné workshopy pro partnerskou komunikaci a vědomý dotek. Hodně jsem v životě cestoval a dvě země, ve kterých jsem dohromady strávil několik let svého života vnitřně cítím jako svůj druhý domov – Indii a Indonésii.

Slavomír Bača

Slavomír Bača

Vyjadrenie sa odvíja od slova JADRO ale aj od slova DRENIE. 
Profesionálne som Dizajnér Vizuálnej Identity. Žijem v Dánsku, kde sa momentálne venujem podnikaniu a koučingu vyjadrovania. Podporujem tvorbu dzivých vecí.

Odmalička som vnímal vyjadroval to čo, sa deje v mojom pozorovacom poli tým, že som kreslil a tým že som tancoval. 
Moja životná snaha je o prinesení duchovnej hravosti do materiálneho sveta cez umenie, pohyb, komunikáciu. Ľúbim hudbu, kruhy, a často sa pozastavujem nad tým, ako používame technológiu bez empatie..

100 mužov je pre mňa volanie za koreňmi ale aj za korením.

Miloš Prokop

Miloš Prokop

Milujem dobrodružstvo a chuť života, ktorý sa žije v pravdivosti a naplno. Som dobrovoľným jaskyniarom s láskou k nepoznanému, backpacker čo sa rád len tak túla a nadšenec pre všetko kde je pohyb, vzduch, voľnosť a priateľstvo. Fascinuje ma ľudská myseľ s jej rozmanitými zákutiami a odpoveďami, ktoré pre nás skrýva aby sme vedeli žiť spoločne s tou nádhernou šťavou a zmyslom. Zároveň ma odmalička lákajú tajomstvá sveta matematiky a technológií. Už šiesty rok žijem v škótskom Edinburghu, kde sa na univerzite momentálne venujem aplikáciám kvantovej mechaniky.